İstanbul ofisimizden tüm Türkiye'deki projelerimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

İstanbul ofisimizden tüm Türkiye'deki projelerimizi nasıl gerçekleştiriyoruz?

Yerinde eğitim ve uzaktan eğitimin en iyi dengesini gözeterek, etkili projeler gerçekleştiriyoruz.

Destek Verdiğimiz Şehirler

Türkiye'nin her şehrinde proje gerçekleştirebilecek ve destek verebilecek bir anlayışta çalışıyoruz. Şu an müşterilerimiz bulunduğu şehirler, İstanbul, Adana, Antalya, Hatay, Balıkesir, Muğla, Osmaniye, Samsun ve IRAK-Erbil'dir. Küçük veya büyük, her boyutta müşterimizle uzaktan çalışabilmekteyiz.

Proje Yönetiminin Sağlamlığı

Satış öncesinde başlayarak ciddi bir şekilde müşterimizi analiz ediyoruz. Beklenti, ekibin durumu, bilişim altyapısı, fiziksel altyapı, var olan veriler, büyüme planı gibi birçok konuyu dikkate alarak, projede nasıl ilerleyeceğimizi, nasıl bir takvim oluşturacağımızı belirliyoruz. Müşterinin buradaki katılımına çok önem veriyoruz. Gerçekçi planlarla, adım adım hedefler koyuyoruz ve bu hedefleri teker teker hayata geçiriyoruz.

 Eğitim Hazırlıkları

Eğitimlerde ilk izlenimden başlayarak doyuruculuğa kadar dikkat edilecek birçok konu bulunur. Geçmiş deneyimlerimizi aktararak belli bir güven elde etmeye çalışırız. Kendimizi kullanıcıların yerine koyar, günlük iş yüklerini gözetiriz, gerçekçi beklentiler oluştururuz. Yapamayacakları, başaramayacakları hedefleri gündeme getirmeyiz. Böylece kullanıcıların katılımını en üst düzeyde tutarız.

Veri Aktarımı

Proje yönetiminin en önemli parçalarından birisi veri aktarımıdır. Olanakları sonuna kadar kullanıp, müşterimizle birlikte hangi verilerin aktarılacağına karar veririz. Eğitimlerin öncesinde gerekli verileri hazır ederek, çok daha verimli bir çalışma elde ederiz. Böylece geçişte yapacağımız aktarımlar da önceden hazır olmuş olur.

Uzaktan Eğitim

Müşteri olanakları eğer uygunsa, proje açılışını yaptıktan ve yerinde eğitimleri tamamladıktan sonra, günlük iş yükünü gözeterek kalan eğitim çalışmalarını uzaktan eğitimle yapıyoruz, zaman kaybını en aza indiriyoruz. Uzun günlük çalışmalar yerine, kısa süreli ve çok net gündemli uzaktan eğitim çalışmalarıyla doğrudan sonuç alabiliyoruz. Böylece kullanıcıların işleri kesintiye uğramıyor, mesailerini dengeleyebiliyorlar, yollarda zaman kaybedilmiyor, daha ekonomik bir çözüm ortaya çıkıyor.

Teamviewer

Lisanslı olarak kullandığımız Teamviewer ürünü ile, eğitim, toplantı, proje yönetimi ve destek hizmetlerini sistematik olarak uzaktan gerçekleştirebilmekteyiz. Tüm logları otomatik olarak tutulmakta, bağlantı kaydı, erişim kolaylığı ve ortak adres kayıtlarıyla hızımız ve hizmet kalitemiz artarken, güvenlikten ödün vermemekteyiz. Anamenüden tek tuşla başlatılabilen yardım isteğiyle kullanıcılar kolayca destek alabilmektedir.