DerinSİS'le ömür boyu garanti ve bakım anlaşması anlayışımız nasıl?

Piyasadan ayrıldığımız güncelleme ve destek politikamız, müşterilerimizi her zaman ileri taşır

Yazılım ürünlerindeki yaygın anlayışın aksine, Derin Bilgi farklı sürümler çıkartarak bunları yeniden pazarlama politikası gütmez. Özelleştirilebilirliği çok yüksek olan DerinSİS ERP ürününü her zaman geliştirir ve tüm müşterilerinde güncel tutar. Bu açından bakım anlaşması, paket programlardaki gibi destek alma anlamında değil, yazılım ürünlerimizin gelişim çizgisinden ömür boyu yararlanma olanağı sağlar.

Benzer sektörlerde bulunan müşterilerimizde, daha önce geliştirilmiş, test edilmiş, yapısı oturmuş süreçler için bir daha geliştirme yapılmaz. DerinSİS tek bir ürün hattıdır, aynı anda farklı sürümleri olmaz, ayarlanabilir özellikleriyle müşterilerine uygun projelendirilir. Derin Bilgi'inin en büyük becerisi de, tek bir kaynak kodla bu kadar farklı büyüklükte, bu kadar çeşitli süreçlere sahip müşterilerine hizmet verebilmesi, her birinin kendisine özel yazılıyor duygusunda çalışabilmesidir.

Rakip ürünlerde bakım anlaşmasıyla yalnızca sınırlı destek verebilmekte, çoğu zaman bir takım yenilikleri yalnızca yeni sürümlerinde verebildiklerini söyleyerek yeni satın almalara zorlamaktadır. Derin Bilgi bunu gerçek bir destek-bakım anlayışı olarak görmez, ERP ürününlerinin doğasına uygun şekilde, uzun süreli bir çalışma ortamının gereği olarak sürdürülebilirliği esas alır.