DERİN BİLGİ

2006 sonunda kurulan Derin Bilgi, 2 yıllık bir araştırma ve geliştirme döneminin ardından,ürünlerini sahada uygulamaya başladı. Stratejik olarak seçilen projelerle, ürünlerin giderek olgunlaşması, her müşteride daha büyük projelere hazırlanması sağlandı. 3. yılında, bir zincir mağazanın tüm süreçlerini yönetebilir duruma geldi.

bootstrap-template

Derin Bilgi'nin temel amacı, şirketlerin verimliliğini ve yönetilebilirliğini arttırmaya yönelik yazılım sistemleri geliştirmek ve en büyük zorlukların yaşandığı projelendirme sürecinde kusursuz bir eğitimle bu sistemleri hayata geçirmektir. Şirketin itici gücü, 16 yıllık perakende sektörü otomasyon sistemleri deneyimini kullanarak, kaliteli projelerin gerektirdiği esnekliğe uyabilme ve değişen ihtiyaçları müşterilerin ortak yararına en uygun biçimde ürünlerine yansıtma kararlılığıdır.

    Teknoloji anlayışımız,
  • şirket süreçlerini ölçülebilir hale getirmek
  • şirket verimliliğini arttırmak
  • şirket kurallarının hayata geçmesini sağlamak
  • Yazılımlarımızı, bu hedeflere ulaşmak için yalnızca bir araç olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, projelendirme kalitesi en büyük önceliğimizdir. Microsoft'un sürekli olarak geliştirdiği ürün-işletim sistemi-veritabanı platformunu izleyip kullanarak, tüm yenilikleri müşterilerimize kolayca yansıtabiliyoruz. Derin Bilgi, Microsoft iş ortaklığı ağında Silver Partner olarak yer almaktadır.

    ŞİRKET KURUCUSU BARIŞ PARILTI HAKKINDA

    ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisiliği mezunu Barış PARILTI, tüm iş hayatı boyunca perakende sektöründe proje uygulamaları, yazılım geliştiriciliği ve yazılım yöneticiliği yapmıştır. Mali onaylı önofis yazılımı üreten az sayıdaki yazılımcılardan birisidir. Yurt içi ve yurt dışı kaynakları sürekli izleyerek, güncel teknoloji ile sektörün yazılım ve proje ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.