22
Kasım

Yerel marketler, Derin Bilgi'nin ev sahipliğinde Sapanca'da bir araya geliyor

Yerel marketler, Derin Bilgi'nin ev sahipliğinde Sapanca'da bir araya geliyor

Rekabetin Yeni Normali Çok Kanallı Online Satış ve Gıda Perakendesinde Satışın Fijital Dönüşümü

Pandemi sürecinin en çok etkilediği ve dönüştürdüğü sektörlerden biri olan gıda perakendeciliğinde fiziksel mağazalarını kısmi kapanma, saat düzenlemeleri gibi günlük rutin işleyişini sürekli bir değişim ve belirsizlik içinde yönetme durumunda kalan işletmeler, satışlarını da dijital kanallara kaydırmak durumunda kaldı.

Yerel marketler açısından adeta dijital bir fırtına şeklinde yaşanan bu dönüşüm sonunda, fiziksel mağazalar ile e-ticaret ve pazaryeri satışlarını bütünleşik yönetmek artık rekabetin doğal bir unsuru.

Bu fiili durumdan yola çıkan Derin Bilgi’nin, Yerel Marketlerde Dijital Fırtına temasıyla düzenleyeceği etkinlikte bir araya gelecek olan yerel marketler, rekabetin yeni normali olan çok kanallı online satışı ve fiziki mağazalar ile dijitalin iç içe geçtiği “fijital” dönüşüm deneyimlerini paylaşacaklar.

IT ve E-Ticaret iş birimlerinin katılacağı etkinlikte başta pazaryerleri olmak üzere bütün kanallardan gelen siparişlerin tek bir uygulamadan ürün toplama yapılmasını sağlayan topla.io çözümü ve beraberinde yerel marketlerin operasyonel süreçlerini dijitalleştirebilecekleri ürünler üzerinde durulacak.

Etkinliğe altın sponsor olarak katılan AWS Advanced Consulting Partner Limon Cloud ile bulut teknolojileri, Ozan Superapp ile de WhatsApp’dan satış WhatsGoo ve Tek Hesap çözümleri inceleyerek, yerel marketler için faydaları tartışılacak.

Yine son dönemde popüler olan güvenlik teknolojilerine, oturum sponsorlarından Kaspersky Platinium Partner Güney Bilişim’in sunumlarıyla değinilerek, yaşanmış gerçek örnekler üzerinden yerel marketlerin uygulayabileceği teknoloji alternatifleri anlatılacak.

Çok sayıda yerel marketin katılımıyla, 27-28 Kasım 2021 tarihinde Elite World Sapanca’da yapılacak etkinliğin, sektörün dijital dönüşümüne yönelik önemli çıktıları olması bekleniyor.