Performans Yonetimi

Performans Yonetimi
Kurumsal şirketlerin kritik denetim süreçleri, geri bildirim ve sınav çözümleri için DerinSİS'in mobil uygulaması hazır

Performans yönetim çözümümüz, bulut temelli, ERP'lerden bağımsız, çağdaş mimaride ve ekonomik maliyetlidir. Cloud yapısıyla, sunucu, veritabanı, bakım ve güvenlik konularında tasarruf sağlamaktadır. Var olan cep telefonları ya da tabletler yeterli olmaktadır. 3 temel kurumsal ihtiyaca çözüm getirir:

  1. Denetim
  2. Anket
  3. Sınav

Dinamik Form Tasarımı

Web portalında açılacak kurumsal üyelik ve kullanıcı tanımlarından sonra, dilediğiniz sorulardan oluşan formlar tasarlanmaktadır. Bundan sonrası, sahada, yonetim ofislerinde ya da müşteri ortamlarında mobil uygualamaya girip yapıp bu formların yanıtlarının doldurulmasıyla devam edilir. Son adım olarak, yeniden portala dönülerek ölçme ve değerlendirme sürecine geçilir.

Denetim ve anket uygulamalarının konusu, şirketlerin her tür kaynağı olabilmektedir. İlk akla gelen müdür ve personellerin dışında, demirbaşlar, müşteriler, ürün sağlayıcılar, hatta şirket süreçleri bile bu uygulamaların konusu olabilmektedir.

Yaygın tüm soru tipleri kullanılabilmektedir. Aynı formda her tip sorudan istendiği kadar kullanılabilmektedir. Serbest metin alanlarıyla da yorum gibi bigiler alınabilmektedir. Uygulayan kişi, ,konum, tarih, saat kayıtlarıyla, tüm işlemlerde yüksek tutarlılık ve güvenlik elde edilmektedir.

Ölçme ve Değerlendirme

Ölçme ve değerlendirme için güçlü ve esnek puanlama-katsayı yapısı sunulmaktadır. Her şık için bağımsız değerler girilebimekte, soruların kendi katsayıları atanabilmekte, hedef aralıklar belirtilebilmekte ve genel sınav sonucunun katsayı ve oran bazlı sonuçları izlenebilmektedir.

Sınav

Her soru bazında bağımsız süre kısıtlamaları, toplam uygulama için süre kısıtlaması ve formun kullanılabildiği zaman aralığının kısıtlanabilmesi sayesinde, tüm saha uygulamaları etkin şekilde yönetilmektedir. Performans yönetim çözümümüz, uzaktan sınav yapabilmesi, geri bildirim toplayabilmesi ve eğitim eksikliği tespitleriyle, büyük ve dağıtık organizasyonların olağanüstü hızlı bilgi edinme aracı olmaktadır.

Rol bazlı yetki yönetimi sayesinde, planlayıcı, uygulayıcı ve kullanıcı gibi seviyeler belirlenebilmekte, kurumsal gereksinimlere göre süreçler ilerleyebilmektedir.

Web portalı için http://formyonetim.com/

Android uygulamayı indirmek için Google Play linki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.performansyonetimi