Marketler için Hal-Kayıt Sistemi Entegrasyonu

Marketler için Hal-Kayıt Sistemi Entegrasyonu
Marketlerin önemli bir ihtiyacı olan Hal-Kayıt Sistemi için mükemmel bir çözüm sunuyoruz

Bu çözümümüzle, ‘hal içi tüccar’ sınıfına kayıt yaptırdığınızda size kesilen hal faturalarıyla oluşan stoklarınız, depo-mağaza sevkiyatlarınızdan yola çıkılarak hal sisteminden otomatik olarak düşülmektedir. Mağazalarda güncel künyelerin etiketlenmesine kadar sistemden sonuç alınmaktadır.

Satır bazlı olarak saklanan künye numaraları sayesinde, tamamıyla işlenmiş olup olmadığı sistem tarafından takip edilen sevkiyatlarınızı, yeni modülde kullanıcılar yeni sevkiyatları seçebilmek olanağına kavuşuyor. Hal kayıt numarası girilmiş ürünlerin sevkiyatlarının entegre edilmesi gerektiğini sistem takip etmiş oluyor.

Yeni modülümüzde, hal sistemine kayıtlı şubelerinizi, sistemdeki tüm ürünleri ve künye bazlı stoklarınızı anlık olarak raporlayabiliyorsunuz. Hal sistemindeki şube kodlarınızı mağazalarınıza girmeniz, ürün kodlarını ürün tanımlarına girmeniz yeterli olmaktadır. Hal kayıt sisteminde farklı ürünler olarak künyesi tutulan ve farklı ürünler olarak faturalanan ürünlerin, kendi tarafınızda aynı ürüne eşleşmesi gerektiği durumlar için çoklu kod eşleşmesi yapılabilmektedir. Böylece gereksiz müdahaleler ve hataya açık manuel işlemler ortadan kalkmaktadır.

Sistem Yönetimi’nde size verilen şirket kodu, kullanıcı kodu ve şifresini girdikten sonra, ilgili kişiye vereceğiniz yetkiyle sistemi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Künye bazlı stok raporu ve DerinSİS'in kopyala-yapıştır özelliklerini kullanarak, birikmiş stoklarını pratik bir şekilde eritmeniz kolayca yapılabilmektedir.