e-Defter

e-Defter
e-Defter'de platform bağımlı onayımızla, müşterilerimize perakende sektörünün işleyişine özel bir konfor sağlıyoruz.

e-Dönüşüm çözümlerimize e-Defter'le devam ediyoruz. Bu yeni anlayışın getirdiği birçok muhasebe kuralı olmasının yanında, perakende sektörünün hareketli ve yoğun belge içeren dünyası, çok daha özel bir yaklaşım ve işleyiş gerektirmektedir.

Her belgenin tek fişte olması şeklinde algılanan değişikliğin dışında, pos kasalardaki süreçlere odaklı Mağaza Kasası modülümüz, kasalardan kaynaklanan Z raporu-Pos kasa fatuarası-Kasiyer teslimleri gibi özetleyebileceğimiz, çok ayrıntılı ve kapsamlı değişikliklere yol açan zorlayıcı işlemler gerektirmektedir. Müşterilerimiz için bunu rahatlıkla kotarabilecekleri bir yapı sunarak, son uygulama kılavuzlarındaki tüm yasal ihtiyaçları karşıladığımız gibi, operasyonel gerekliliklerden de ödün vermedik. Böylece, Z numarası bazında muhasebe fişleri üretirken, kullanıcı girişini en az düzeyde tuttuk. Kasa sistemlerinin sağladığı ölçüde, Z raporu bilgilerini de otomatik olarak alabilmekteyiz.

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın beklediği sınıflandırmaya göre, uygun bir eşleşme yapısıyla tüm mali belgelerin hatasız ve kolay yönetilebilir şekilde GİB'e aktarılmasını sağladık. Belge numarası kontrolleri, tek fiş ayarı, yevmiye no sıralama kontrolleri gibi farklı noktalarda, ön muhasebe seviyesinde kullanıcıyı yönlendirmekteyiz.

GİB'le olan aktarım işlemlerinde yüksek performans sağlayacak teknik çalışmalar sayesinde, sorunsuz bir mühürleme, berat oluşturma, veri gönderimi işleyişi sunmaktayız.