Tutumluanne.com

Tutumluanne.com
Anneden anneye iyi kullanılmış ürünler mottosuyla yola çıkan tutumluanne.com, online'de ikinci el pazarı için örnek bir ulusal proje.

Tutumluanne.com, Nisan 2013’de girişimci ve bir çocuk annesi Özden Pusat tarafından hayata geçirilmiştir. Alexa TR sıralaması 3600'lerde olan sitenin günlük ziyaretçi sayısı 10.000 düzeyindedir.

Küçük çocugu olan ebeveynler bilir ki çocuklar çok hızlı büyür ve çoğu anne babanın evi artık kullanılmayan bebek ve çocuk eşyaları ile doludur. Bu anne babalar çevresinde her zaman bu ürünlere ihtiyacı olan birilerini bulamaz oysa ki başka bir yerde başka bir anne babanın tam da bu ürünlere ihtiyacı vardır. Tutumluanne fikri bu ihtiyacı karşılamak üzere doğmuştur.

Bu projeyi oluştururken, dünyadaki benzer örnekler incelenmiş; üyelerin ürünleri satarken ve alırken ne gibi bilgilere ve yönlendirmelere ihtiyaç duyucağı analiz edilmiş; annelerden ve e-ticaret işinde uzman kişilerden görüş alınmıştır. En sonunda almanın da satmanın da basit ama her iki tarafın da ‘güvende’ olduğu bir sistem kurulmuştur.

Tutumluanne.com, Türkiye’de yeni bir konsept doğurmuştur, çünkü sadece iyi durumda kullanılmış anne-bebek-çocuk ürünlerinin satıldığı; aynı zamanda alıcıların ve satıcıların güvende olduğu ilk websitesidir.

Tutumluanne sistemini kullanırken faydalı bulmanız ve bizim onu tasarlarken aldığımız kadar keyif almanızı umuyoruz.

www.tutumluanne.com