Show Market

Show Market
Show Market, topla.io'nun ilk uygulandığı market oldu

Show Market, topla.io'nun ilk uygulandığı market oldu. Trendyol ve Hepsi Express entegrasyonlarının aynı anda çalıştığı, tek bir uygulamadan toplama rahatlığının ve analitik bütünlüğün sağlandığı, market sektörünün örnek projesi oldu. Pazaryeri stok ve fiyat entegasyonları da topla.io ile yönetien proje, stok yönetimi, doğru toplama verimliliği ve hızıyla pazaryeri paydaşları tarafından da takdir ediliyor.

Hepsi Express'in kamapanyalı fiyat yönetimi de tam entegrasyonla topla.io portalında yapılıyor ve 'üstü çizili' fiyatlar pratik şekilde yönetiliyor.

e-Arşiv belgelemesi DerinSİS'in hızlı faturalama modülünden, topla.io 'nun QR kodu okutularak otomatik olarak tek tuşla yapılıyor. Toplanmış değerlerle, irsaliye, fatura, e-arşiv ve e-arşiv yazdırması tek tuşla yapılmaktadır.

Market performans metriklerini iyi tutturmak için, stok yok denildiğinde pazaryeri platformları otomatik bilgilendiriliyor, ihtiyaç halinde sipariş iptalleri topla.io içinde kolayca yapılabiliyor. Pazaryeri müşteri araması, çağrı merkezi API entegrasyonuyla başarıyla çalışıyor ve arama gerektiren durumlarda muadil / alternatif / denk ürün bilgilendirmesi, müşteri memnuniyeti gözetilerek gerçekleştiriliyor. Toplama analitiğiyle, müşteri araması olmadan muadil ürün değişiklikleri yapılan siparişler ve toplayıcılar denetlenebiliyor.