Pehlivan Kırtasiye

Pehlivan Kırtasiye
Kırtasiye sektörünün önde gelen toptan ve dağıtım şirketi Pehlivan Kırtasiye, Türkiye'nin seçkin kırtasiye zincirlerine ürün vermektedir.

Kırtasiye sektörünün önde gelen toptan ve dağıtım şirketi Pehlivan Kırtasiye, satışlarını müşteri gruplarına ve müşteriye özel marka bazlı otomatik indirimlerle yönetmektedir. DerinUs'la kablosuz olarak sipariş kontrollerini ve satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. DerinSİS'le tarih bazlı kampanya indirimleri yapabildiği gibi günlük işlemlerinde kullandığı sipariş sistemini, her yıl gelenek haline getirdiği fuarlarında özel bir uygulama olarak kullanmaktadır.

B2B Sistemi

B2B Sistemimizle, müşterilerin telefonla yaptıkları ürün-fiyat dialogları kendileri tarafından yapılabilmekte ve ektre kontrolleriyle birlikte elektronik mutabakat yapılabilmektedir. Ayrıca, ürün-fiyat sorgulayabilmekte, sipariş verebilmekte, sipariş, irsaliye ve fatura hareketlerini raporlayabilmekte, temel raporlarını alabilmekteler.

Özel Fuar Sistemi

Fuar sisteminde tüm müşterilerine aynı zamanda bir dinlenme fırsatı da sunarak, üretici ve müşterilerinin bir araya gelmesini sağlamaktadır. Sezonluk alışverişler, yeni çıkan ürünlerin sunumuyla birlikte yapılmaktadır. Üreticiler yalnızca kendi ürünlerini görerek siparişlerini toplamakta, müşteriler anlık olarak siparişleri görebilmekte, yazdırabilmekte, tüm işlemler anlık olarak yönetim tarafından izlenebilmektedir. Çeşitli hediyelerin dağıtımı için düzenlenen çekiliş de, fuar sistemimizle gerçekleştirilmektedir.