Panel Kırtasiye

Panel Kırtasiye
Panel Kırtasiye, Kozyatağı'nda verdiği hizmetle, marka kalem ve özel okul ürünlerinde seçkin bir yere sahiptir.

Derin Bilgi'nin ilk mağaza kurulumu olarak her zaman özel bir yeri olan Panel Kırtasiye, Kozyatağı'nda verdiği hizmetle sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Kitap, kırtasiye, oyuncak ve hediyelik eşya bölümleri bulunmaktadır. 2010 yılında taşındığı yeni yerinde 600 m2 ile hizmet vermektedir. Müşteri kartı ve puan sistemine geçerek, reklama olan yatırımlarıyla marka değerlerini arttırmaktadır.

Panel mağaza görüntü

İş ortağımız Armain Teknoloji ile internette satış sistemlerini de hayata geçirmiş durumdadır. Entegre olan sistemiz sayesinde stoklardan resimlere, fiyatlardan markalara kadar tüm veriler internet ortamına gönderilebilmektedir.

Okullara yönelik özel alışveriş sitesi için geliştirdiğimiz çözümle, anlaşma yaptıkları okulların sezonluk ürün listelerinin en pratik ve güvenli şekilde veiller tarafından satın alınmasını gerçekleştirebilmekteler. okulsepeti.com.tr üzerinden inceleyebilirsiniz.

e-Fatura ve e-Arşiv'de e-Finans'la entegrasyonumuz çalışmaktadır. Platform bağımlı e-Defter çözümümüz de kullanılmaktadır.

(Kasa sistemi IBM Genius Open)