Maxlines Lojistik

Maxlines Lojistik
Maxlines Lojistik, 25.000 m2 ye ulaşan depolama alanı ile, 65 şehirde 450 noktada müşterilerine hem depolama hizmetini ve hem de yurt içi dağıtım hizmetini aynı anda veriyor

ANG Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Maxlines Maksimum Lojistik, 100’ ün üstünde çalışanı ve toplam 25.000 m2 ye ulaşan depolama alanı ile, 65 şehirde 450 noktada müşterilerine hem depolama hizmetini ve hem de yurt içi dağıtım hizmetini aynı anda verebilmektedir. 

Maxlines Maksimum Lojistik, 1997 yılından bu yana Türkiye'de uluslararası sigortalı taşımadan, ulusal kargo nakliye işlemlerine, çok kullanıcılı ve proje bazlı sigortalı depolama ve raflı stoklama hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet vermektedir. 

Maxlines Maksimum Lojistik, Büyükçekmece Dağıtım ve Lojistik Merkezinin yanı sıra, İzmir ve Ankara’da ki ambar depolarında arşiv ürünlerinden, mobilya stoklaması ve elleçlemesine; yapı malzemesi stoklaması, elleçlemesi ve dağıtım hazırlığına; kuru gıda, demirbaş ve eşya depolaması, elleçlemesi, etiketlemesi, paketlemesi ve ambar işlemlerine kadar birçok farklılaştırılmış hizmeti aynı anda verebilmektedir. 

Tüm depolama, elleçleme, etiketleme, paketleme ve her türlü lojistik proje çalışmaları sigortalı olarak yürütülmektedir. Depolar dahilindeki tüm ürünler, dağıtımı da yapılacak ise; nihai alıcıya teslim edilene kadar sigortalı şekilde işlem görürler. Maxlines’ın sahip olduğu bu yüksek ve raflı depolar ve stok alanları, müşterileri açısından da vazgeçilmez maliyet avantajları sağlamaktadır.

Müşterilerine depo yönetimi hizmeti verirken, ERP entegrasyonlarına hazır alt yapımız sayesinde ürün, sevk adresleri, sipariş, irsaliye bilgileri, projelendirilen zamanlamaya göre karşılıklı olarak güncellenmektedir.

Maxlines, tüm lojistik hizmetlerinde "tedarik zinciri lojistiği", "taşıma", "parsiyel nakliye", "dağıtım", "kargo" ve "depolama" deneyimlerinin tamamını her türlü ihtiyacınız için seferber eder. Taşıma ve kargo hizmetlerini, tamamen talep edilen hizmete bağlı kalarak; tır, kamyon, kamyonet, kırkayak, damperli veya isteğe göre kapalı veya açık kasa araçlar ile verirken; "sigortalı" taşımacılık ve şehiriçi/şehirlerarası kargoculuk anlayışı içinde; noktaya dağıtımdan, ürün dağıtımına ve parsiyel taşımaya, şehiriçi nakliyeden, şehirler arası hatta uluslararası nakliye hizmetlerine kadar geniş bir taşıma yelpazesi içinde müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün dağıtımının ve kargoculuğun ister il bazında, ister il dahilindeki nokta bazında yapıldığı bu nakliye hizmetleri, tedarik zincirinin tüm aşamalarında kullanılmaktadır.

Ulusal firmalar için müşterilerine özel tedarik zinciri çözümleri tasarlamakta ve hayata geçirmektedir. Arşiv stoklamasından, mobilya ürünlerine; envanter ve kuru gıda ürünlerinden, yapı malzemesi ürünlerine kadar farklı pazar segmentlerine ve sektördeki müşterilerine lojistik çözümleri sunmaktadır.

e-Fatura'da doğrudan entegrasyon çözümümüz çalışmaktadır. e-Defter çözümümüz de kullanılmaktadır.