Gri Market

Gri Market
Markalı ürünleri en uygun fiyatla müşterilerine sunmayı temel hedef edinmiş bir indirim market zinciridir, toplam 40 şubesi bulunuyor.

Bayrampaşa merkezli 40 şubeli bir market olan Gri Ucuz Satış Marketler Zinciri, markalı ürünleri en uygun fiyatla müşterilerine sunmayı temel hedef edinmiştir. Satın alma süreçleri 4 kategori sorumlusuyla kendi ürünlerine odaklanarak yürütülmektedir. Projede ağırlık verilen konular, sipariş sistemi, ciro prim yönetimi, rekabet/maliyet/fiyat yönetimi, gider yönetimi ve kâr analizleridir.

haresatis.com 'la e-ticaret çözümü de sağladığımız projede, tam bir entegrasyon konforu yaşanmaktadır. Ürün resimleri, fiyat, stok, müşteri ve siparişler için tam bir entegre yapı çalışmaktadır. Sepet alt limiti 100 TL olarak belitilen bir kural dahilinde, karg hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir. (Kasa sistemi Interpos ve IBM Genius 2+Genius Open)

e-fatura sisteminde de Derin Bilgi'yle ilerleyen Gri Market, doğrudan entegrasyon yöntemiyle DerinSİS'in e-fatura'ya özel yenilikçi olanaklarından yararlanıyor. e-Arşiv'de Digital Planet'le entegrasyonumuz çalışmaktadır. e-Defter çözümümüzü de kullanarak e-Dönüşüm sürecinde ileriyor.