Gizerler Market

Gizerler Market
Adana'nın en köklü şirket gruplarından Gizerler, GİTAŞ Marketçilik bünyesinde 7 şubesi ve restoranıyla hizmet veriyor.

Adana'nın en köklü şirket gruplarından Gizerler, GİTAŞ Marketçilik bünyesinde 7 şubesi ve restoranıyla hizmet veriyor. Satın alma, muhasebe, mağaza yönetimi ve e-fatura gibi tüm şirket süreçleri DerinSİS'le yönetiliyor.

58 yıllık Çukurova Markası Gizerler, 1954 yılından bu yana hizmet verdiği sektörler ve açtığı mağazalarla günden güne büyümeye devam ediyor.

Bugün dayanıklı tüketimde perakende ve toptan, hazır giyim, gıda, sigorta, otomotiv, inşaat, cep telefonu toptan ve perakende sektörlerinde faaliyet gösteren Gizerler Grup şirketlerinin ilki olan Gizerler DTM, toplam 212 çalışanıyla Adana’nın farklı bölgelerinde yer alan 13 şubesinde hizmet vermektedir.

Bir aile şirketi olan Gizerler DTM’nin yönetiminde ve marka geliştirme bölümünde ise aileden birinci ve ikinci kuşak aile bireyleri yer almaktadır.

Dünya markaları ve ulusal onlarca markayı müşterileriyle buluşturan Gizerler, eski ve köklü markaların yanı sıra en yeni ve güvenilir markaları da bünyesine katmaya devam ediyor.

e-fatura sisteminde de Derin Bilgi'yle ilerleyen GİTAŞ Market, doğrudan entegrasyon yöntemiyle DerinSİS'in e-fatura'ya özel yenilikçi olanaklarından yararlanıyor.

(Kasa sistemi IBM Genius Open)