evdefirsatlar.com

evdefirsatlar.com
TEP Pazarlama, evdefirsatlar.com ile Private Shopping sitesi olarak başladı, şimdi Türkiye online pazarına ürün sağlıyor. Bugünlerde off-line mağazacılığa da girdi.

Private Shopping' projemiz stilesta.com, Kobimaster'la birlikte yürüttüğümüz özel bir projedir ve güncel olarak evdefirsatlar.com olarak TEP Pazarlama çatısı altında faaliyet göstermektedir. Temel internet entegrasyon yapısı dışında, kampanyaların DerinSİS'ten girilen tarihlerde otomatik olarak devreye girmesi, beden ağırlıklı varyantlı ürün yapısı, arayüzde görüntülenen kategori-marka yapılanması, ürünlerin, fiyatların Excel'den toplu alınması, resimlerin ürünlere toplu olarak atanması gibi birçok özel işlev bulunmaktadır. Kampanyaların bitiminde rezerv stoklar iptal edilmesi ve ürün sağlayıcılara kesin siparişlerin gönderilmesi tamamen sistem tarafından yapılmaktadır.

Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitelerine ürün sağlayan TEP Pazarlama, İçerenköy bölgesinde fiziksel mağazacılığa da adım atarak ticari gücünü bu alanda da yaygınlaştırmayı planlıyor..