Tutumluanne.com yayına başladı !

Tutumluanne.com yayına başladı !

Anneden anneye iyi kullanılmış ürünler sunulurken, aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi de hayata geçti.

Tüketiciden tüketiciye (C2C) modelinde yepyeni bir e-ticaret sitesi olan tutumluanne.com, annelerin kısa süre kullanılmış veya hiç kullanılmamış bebek-çocuk ürünlerini, ister satış yoluyla, ister bağış yoluyla başka annelere çok uygun fiyatlara sunabilmelerini sağlıyor.

Her üyesine bir tür dükkan oluşturma olanağı veren site sayesinde, güvenli bir ödeme sistemi de sağlanıyor ve teslim sonrası alıcının onayıyla kredi kartı tahsilatı gerçekleşiyor. Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'yla bir sosyal sorumluluk yanı da bulunan sistemde, alışverişlerin %1'i veya satıcı isterse tamamı KAÇUV'a bağışlanabilmektedir. Böylece hem ürünleri elden çıkarmış, hem bir iyilik yapmış, hem de ihtiyaç sahiplerine uygun fiyata ihtiyaçlarını gidermek fırsayı sunulmuş olursunuz.

Uygun kategorilerde listelenen ürünlerin piyasa fiyatlarıyla karşılaştırmalı olarak görülebildiği sitede, sistemin nasıl çalıştığı özgün bir dille anlatılmış. Yeni ürünler ve 'öne çıkanlar' bölümlerinde fırsatlardan yararlanırken, site içeriğine özel bir blog sayesinde, annelerin çocukları ve kendi dünyalarıyla ilgili pekçok makaleye erişim olanağı sağlanmaktadır.